META TITLE

Jungtinė InnerDance ir SoundHealing praktika Panevėžyje (2019-05-07)


Siela žino, kaip gydytis, didžiausias iššūkis yra nutildyti protą, kad netrukdytų.

Tik atsitraukiant nuo išorinio šurmulio į savo tylą mūsų kūnai ir sąmonė patiria gilų atsipalaidavimą. Pasidovanok sau laiko – užpildyk save.
Mes daug skaitom, domimės, vaikštom į praktikas, seminarus ir vis bandom patenkinti proto godulį, rasti kažkokį atsakymą, pritempti patirtį prie prote glūdinčio klausimo. O jei tiesiog leisti viskam būti? Išorėje atsakymų nėra. Tu pats esi ir spyna, ir raktas nuo jos. Tik tu pats gali sau duoti leidimą ją atrakinti.
Kviečiame patirti save per InnerDance praktiką ir SoundHealing - sakralių Tibeto bei krištolinių dubenų, gongo garsus bei vibracijas.
Kartą su Lina Amaya apjungėme šias dvi praktikas pačiom sau netikėtai. Sulaukę itin šiltų atsiliepimų, bei pačios patyrę dėkingumą už jungtinį vedimą, vienas dėl kito ir vienas už kitą buvimą – su didžiausiu džiaugsmu ir meile tai kartojame.

KAIP VISKAS VYKS?
Nors pavadinime yra žodis DANCE, šokti čia nereikės, nebent jum taip norėsis. Praktikos esmė -išlaisvinti vidinį žinojimą, leisti sielai šokti. Išbandę šią praktiką sako labiausiai vertinantys, kad gilūs suvokimai, paleidimai neturi vykti sunkiuoju būdu.
Sesija prasidės gulint ant kilimėlių, garsiai skambės specialiai parengtas garso takelis, tam tikra seka aktyvuojantis smegenyse beta, alfa ir teta smegenų dažnius. Tai palydės tave į sąmoningo miego būseną, kuriai būdingas itin gilus kūno atsipalaidavimas. Mūsų kūnas ląstelių lygmenyje turi begalinę atmintį įvykių, patirtų ir užspaustų emocijų. Praktikos metu MUZIKOS, PRISILIETIMŲ, papildomų GARSŲ, KVAPŲ pagalba kūne ši impulsyvioji atmintis atgimsta.
Tolimesni procesai labai individualūs, vieniem aktyvuojasi emocijos, kitiems vaizdiniai, kiti jaučia energijos judėjimą kūnu, dar kiti jaučia impulsus judesiui. Išlaisvinus kūno atmintį leidžiamasi į naujus sąmonės plėtimo gylius, aktyvuojami energiniai centrai, organizmas įjungia savigydos mechanizmus.
Kartais atėjęs su vienu klausimu gauna atsakymą į kitą – kurio net nebuvo suformulavęs. Bet atsakymas būna būtent toks kokio tuo metu reikia. Per laiką klausimai išnyksta visai ir lieka tik mėgavimasis Buvimu.
Sugrįžimui į ČIA ir DABAR, sesiją užbaigsime sakraliais gydomaisiais skambančių Tibeto dubenų ir krištolinių dubenų ir gongo garsais ir vibracijomis, kurių poveikis žmogaus kūnui, protui ir sielai yra neįtikėtina vidinė kelionė, kurią turėtų patirti kiekvienas.

Asmeninis dėmesys kiekvienam, saugi erdvė.
Būtina registracija asmenine žinute, vienu iš el.p. arba telefonu 8 687 99676

Data: gegužės 7 d. (antradienis)
Laikas: 18 val.
Vieta: Sveikatingumo centras „Vidmavita“, Pušyno g. 19a, Panevėžys
Trukmė: ~3 val.
Investicija: 30 Eur

SU SAVIMI TURĖKITE: kilimėlį, pleduką apsikloti, pagalvėlę ir mylimiausias šiltas kojines, kad būtų jaukiau. Apranga – patogi, judesių nevaržanti.


SUSITIKIMO PROGRAMOS GAIRĖS:
18:00 Rato atidarymas, praktikų pristatymas, meditacija
18.30 InnerDance praktika
19.30 SoundHealing praktika
20.30 Rato uždarymas
21:00 Šilti apsikabinimai, arbata ir atsisveikinimas

KAIP MAN ŽINOTI, AR ŠI PRAKTIKA MAN TINKA?
Ji tinka tinka visiems:
- ir vyrams, ir moterims nepriklausomai nuo jūsų amžiaus
- nepriklausomai nuo jūsų religinių įsitikinimų
- nepriklausomai nuo to, ar dar tik pradedi eiti savęs pažinimo keliu ar jau tai darai kurį laiką
- nesvarbu tu sportuoji, šoki ar dar kuo užsiimi
- jei gerai jautiesi ir nesunku gulėti, gali dalyvauti ir laukdamasi kūdikio.
Ateik atvira širdimi patirti save, su noru judėti pirmyn, išeiti iš ten kur jautiesi užstrigęs, o gal tiesiog PABŪTI ir GILIAI PAILSĖTI.
Keletas ankstesnių sesijos dalyvių atsiliepimų:
"Nežinau koks instrumentas skleidė tą garsą, bet atrodė, kad nuplovė visus mano kūnus"
"Kaip jūs žinojot kur man skauda? Po prisilietimo skaismo židinys subyrėjo lyg grūdintas stiklas"
"Iškilo toks nepaaiškinamas lūdesys, jis išsisklaidė kaip rytinis rūkas"
"Aš girdėjau kaip skamba mano vidinė tyla"
"Negi viskas gali būti taip paprasta?"

SESIJOS METU JUS SAUGIAI LYDĖS:
ŽANETA – žmona, 4 vaikų mama, įvairių saviugdos renginių, dvasinių, energetinių seminarų dalyvė ir praktikė, BeYou klubo narė, Reiki praktikė (Reiki gydančią energiją naudoju ir praktikų metu), kūrėja darbų harmonizuojančių namus ir širdis (FB Soul Gardens - @SoulGardens.eu ). Vienos gilios InnerDance praktikos metu man atsivėrė gilus suvokimas sudrebinęs visa kūną ir sąmonę – aš esu Tiltas. Per mane eina sielos. Nuo tada rašau FB puslapį Tiltas į tylą (@tiltasityla). Tyla man itin prasminga, nes tada geriausiai girdi save ir tą, kuris veda tave iš aukščiau.
Innerdance mokymus baigiau IDEA (Inner dance Europe Association) su pirmąja laida.

Nors pasąmonės lygmeny visad bėgau nuo žmonių, bet tuo pačiu jaučiau kažkokią jėgą kuri mane traukė. InnerDance praktika man tapo įrankiu prieiti prie žmogaus, išlaisvinti tai, kas eina per mane – būti dėl kitų, o tuo pačiu ir dėl savęs. Man ji atvėrė gyvenimo paprastumo suvokimą: esu ten, kur noriu būti ir viskas yra savalaikiškai tobula. Svarbiausia pamatyti ir priimti tai kuo būni dabar, be pasipriešinimo – su dėkingumu. Tai raktas į kitą raktą – durų nėra, nes mes atėjome čia augti dėl savęs ir vieni dėl kitų. Ši praktika leido man pažiūrėti į save ir savo gyvenimą iš savo esybės, sielos taško.

Man talkins vyriausioji dukra EMILIJA - būsimoji medikė, ypatingo jausmingumo ir pajautos siela, įvairių dvasinių, energinių seminarų dalyvė ir praktikė, InnerDance praktiką atradusi kartu su manimi.

LINA AMAYA: Visą sąmoningą gyvenimą ieškojau ramybės ir harmonijos su savimi bei pasauliu. Atsigręžusi atgal į savo nueitą ieškojimų, patyrimų, atradimų, klaidų, pamokų, kilimo džiaugsmo, kritimo skausmo, sąmoningumo augimo kelią, labai aiškiai suvokiu, kad ilgą laiką to ieškojau ne ten kur reikėjo – išorėje, gyvenimo aplinkybėse, kituose žmonėse, o juk viskas – visi atsakymai yra viduje. Įsiklausymas į tai, ką man sako mano širdis, noras dalintis sukauptomis žiniomis ir patirtimi, noras padėti, suvokimas, kad ramybę sąlygoja kūno, proto ir sielos harmonija, atvedė mane prie tų veiklų, kuriomis su meilę ir atsidavimu užsiimu dabar: Sound healing – skambančių (tibetietiškų) dubenų terapija, energetinis valymas/balansavimas ir pokalbio terapija/konsultacija.

Savo praktikose ir terapijose taikau The art of Singing Bowls massage (Skambančių dubenų masažo menas) ir Healing Sound of the Gong (Gydantis gongo garsas) mokymuose įgytas žinias, integruoju Reiki natūralaus gydymo sistemos (Usui Reiki) mokymuose įgytą patirtį. Esu sertifikuota koučerė (ICF – International Coach Federation). Pasirinkta kryptis Life coaching (gyvenimo koučingas) – šiuolaikinis sąmoningumo ugdymo metodas, paremtas giluminių atsakymų į svarbiausiuosius gyvenimo klausimus paieška. Kūrybos poreikį realizuoju kurdama originalius amuletus, papuošalus, sapnų gaudykles FB HUG style

Mus remia