META TITLE

Kelionė garse (2018-05-10)


Garso terapija tai - meditacija, proto nuraminimas, kelionė į save, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių instrumentų garsų.

Žmonės dažnai po sesijos jaučiasi pailsėję nuo kasdienių vargų, pakylėti, aiškiau mato savo tikslus ir nebėra pasimetę minčių uragane.
Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis jums į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos.

Vis dar nežinote ko tikėtis?

Skaitykite žmonių atsiliepimus apie šį renginį spustelėjus nuorodą: https://www.facebook.com/pg/TGarsas/reviews/

Ir ačiū labai, kad dalinatės savo patirtimi! :))
Garsų kelionė prasidės: ketvirtadienį, gegužės 10d. 19:30 valandą. Atvykite 10 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti.

Renginys truks apie 1val 15min. Prašome nevėluoti arba apie vėlavimą informuoti.

!!! Būtina registracija, atsiųskite SMS žinute savo VARDĄ , EL. PAŠTĄ ir MIESTĄ kuriame dalyvausite numeriu 869047678. Sėkmingai užsiregistravę gausitę patvirtinimo žinutę.
Kaina - 10eur. Užsiėmimus veda Tomas Ivanauskas.

! UŽSIĖMIMAS VYKS GULINT. ATSINEŠKITE: * Treniruočių kilimėlį ar čiužinuką (jei neturite registruodamiesi informuokite). * Pleduką apsikloti. Ramiai gulint kūno temperatūra krenta ir pasidaro šalta, vėsu, geriau turėti kuom apsikloti, ypač šaltaisiais metų sezonais. * Pagalvėlią po galvą. * Vandens atsigerti.
Vieta: Sveikatingumo Centras Vidmavita Pušyno g. 19A. Panevežys

Mus remia