META TITLE

Pirmas šaukštas (2017-12-15)


2017 gruodžio mėn. 15d.   17 val. 
kviečiame į subalansuotos mitybos Akademijos
“Pirmas šaukštas”
renginį – sveikos gyvensenos patarimų ir receptų knygos pristatymą.

Mėgavimasis gardžiais patiekalais be cukraus ir gliuteno - tai raktas į teigiamus jūsų gyvenimo pokyčius.  Receptų knyga  “Pirmas šaukštas”  skirta norintiems gyventi sveikai, valgyti sočiai ir skaniai, būti energingiems,  atsikratyti viršsvorio ar kitų sveikatos negalavimų: spaudimo, sąnarių skausmų, rūgštingumo ir  t.t.

Pristatymo metu autorė diskutuos apie žmogaus santykį su maistu, atsakys į rūpimus apie mitybą klausimus. Taip pat parodys, kaip paprasta gaminti subalansuotą maistą. Galėsite paragauti kažką skanaus ir Kalėdiško. 

Gastroenterologės Birutės Čijunskienės atsiliepimas apie knygą:

„Gana pataikauti pilvui ir kitų nusistovėjusiai nuomonei, kad sveikas maistas neskanus. Esu išbandžiusi ne vieną Ritos receptą ir džiaugiuosi, kad skanu visiems mūsų šeimos nariams, o dar ir nauda kiekvienai ląstelei. Maitintis visaverčiu maistu nesudėtinga, kai pateikiamos žinios patraukliai ir suprantamai. Šios knygos autorė pirmoji parodė pavyzdį, kaip paruošti visai šeimai skanius, subalansuotus patiekalus, negaištant daug laiko virtuvėje, kaip adaptuoti juos skirtingiems skoniams.“

Apie autorę:

Rita Šilenskienė - virš 10 metų veda maisto gaminimo seminarus-degustacijas.  Ji – pripažinta maisto ekspertė - praktikė, laidos “Sveikatos kodas” rubrikos apie mitybos įtaką sveikatai vedėja. Įgijusi sveikos gynensenos ir grožio verslo bakalauro diplomą, Stanforto universiteto, Australijos Open2Study - “Food, Nutrition & Your Health” sertifikatai.

Rita: 
"Su šaukštu mes formuojame savo išvaizdą, savijautą, ligas. Su tuo pačiu šaukštu išsikasame sau duobę. Tik vieni ją kasa greičiau, kiti lėčiau. Viskas priklauso nuo jo turinio... Maloniai kviečiu į savo knygos "Pirmas šaukštas" pristatymą.”

Sveikatingumo centras "Vidmavita" Ia. salė, Pušyno 19a. Panevėžys.

Mus remia