META TITLE

Šri Šri joga (2018-01-22)


"Žmogaus gyvenimas tarsi gėlės žiedas turi galimybę sužydėti. Joga - žmogaus galimybių išsiskleidimas ir sužydėjimas.” (Šri Šri Ravi Šankaras)
Penktadienį 18 val.

Joga – tai kelias į sveikesnį kūną ir ramesnį protą.

Įsivaizduok visišką vidinę ramybę, kuri persmelkia kūną, ir protą. Kvėpavimas be pastangų veda į pozas, o protas paklusniai seka kūno ir kvėpavimo judesiais. Ramybė ir praleistas laikas, nesvarbu, ilgas ar trumpas, atrodo kaip dovana sau pačiam.

"ŠRI ŠRI JOGA" – tai gryna ir autentiška jogos forma. Tai - pilna jogos disciplina, harmonizuojanti kūną, kvėpavimą, protą ir sielą.

Per amžius praktikuotos jogos asanos ir senovės šventraščių išmintis, pateikiamos lengva ir džiaugsminga forma, kuri įneša į kasdienį gyvenimą naują kokybę. Jogos užsiėmimai subalansuoja sveikatą, nuramina protą, palengvina chroniškas ligas, tokias kaip nemiga, astma, diabetas, hipertenzija, migrena.  

Ką duoda " ŠRI ŠRI JOGA"  ?

Kūnui:

Sustiprina vidaus organus ir pagerina jų veiklą
Didėja lankstumas
Stiprina raumenis ir kaulus
Gerina laikyseną ir kūno centruotumą
Gerina virškinimą, medžiagų apytaką ir imunitetą
Gerina neurologinių ir endokrininių organų veiklą

Protui:

Vysto intuiciją
Mažina įtampą
Aštrėja intelektas
Gerėja atmintis
Didėja aiškumas
Atsiskleidžia kūrybiškumas

Užsiėmimų  metu išmoksite kaip taisyklingai atlikti Saulės pasveikinimą, kitas asanas (jogos pozas), kurios naudingos ne tik fiziniam kūnui, bet ir jūsų mintims, dvasiniam kūnui. Bus išmokstama specialių jogų kvėpavimų, kuriuos panaudosite ne tik jogos praktikoje, bet ir gyvenime, kovojant su stresu, nemiga, depresija, antsvoriu...


Surya Namaskar (sanskr.) - tai Saulės pasveikinimas ir visko, ką ji reprezentuoja makro ir mikro kosminiuose lygmenyse, pagerbimas. Saulės pasveikinimo praktiką sudaro trys elementai - forma, energija ir ritmas.


Ritmingai judant su kvėpavimu yra atliekamos asanų sekos, besikeičiantys išsilenkimai pirmyn ir atgal išsitempia ir išjudina stuburą taip suteikdami gilų išsitempimą visam kūnui. Saulės pasveikinimo praktikoje naudojamos mantros suaktyvina, pažadina kūrybingumą, paskatina veiklumą.
Nuoseklus ir pastovus Saulės pasveikinimo praktikavimas gerina fizinę savijautą, pakylėja dvasiškai, padeda įsiklausyti į save ir į aplinką bei išlikti darnoje su gamta ir visais mus supančiais reiškiniais.

Kviečiame kartu pajusti proto ramybę, tikrą poilsį nuo pervargimo ir įtempto darbo, nuo depresijos, nuo pasenusių nuostatų ir stereotipų, nuo baimių ir įtampų, nuo ligų ir vaistų, nuo triukšmo ir visko, kas trukdo džiaugtis, būti laimingiems ir sveikiems.

Kur?  - Sveikatingumo centre
“Vidmavita”, 2 a. salėje, penktadieniais, Pušyno g.19a. Panevėžys

Užsiėmimo trukmė : maždaug 2 val. penktadienio vakarais nuo
18 val. Apsirengti patogiai, su savimi turėti jogos kilimėlį, apklotą ir vandens.

Įėjimas už auką.

Jogos penktadienis gali būti puiki ir prasminga dovana Jums bei Jūsų artimiesiems!


Registruotis el.paštu: arba :+370678 80088.

Pakvieskite draugus, pažįstamus, visus, kuriems manote padėtų joga ar sveikesnis gyvenimo būdas. Padėkime vieni kitiems ir skleiskime sąmoningumą. :)

Mus remia